3 Şubat 2011 Perşembe

FATMA GÜLÜN SUÇU NE ?

Fatma gülün suçu ne bir dizi, bizler o diziyi seyrediyoruz beren saat, yada diğer oyuncular yönetmen vs.... tonlarca para kazanıyorlar, peki  bu hikayenin ardındaki gerçek hikayelerde geçen kahramanlar onlar , onların suçu ne ?
Köylerde değil sadece şehirlerdede bu tecavüz vahşetini  yaşamış ve tecavüzcüleriyle evlendirilmiş kızların suçu ne? Onlar ne kazandı peki bir ömür tecavüzcüsüne yemek pişirip, çamaşırlarını yıkayıp tecavüzcü kocasından çocuk sahibi olmak dışında ki, bir çocuğunun ömrü o kadarda uzun sürmüyor intihar ediyorlar.  Ben bu dizinin yayından kaldırılması istiyorum çünki bu dizi, genç bir kıza tecavüz gibi dehşet bir şeyi yaşatıp yada buna sebep olup, onu sonra kendine mecbur bırakmanın hikayesinden başka bir şey değil, kız tecavüzcüsünün aslında çok iyi bir insan olduğunu tanıdıkça, çok seveceğini, o adam hakkındaki düşüncelerinde meğer ne kadarda yanılmış onu göreceğini,  filan görmek, duymak bile is te mi yo rum...  Bu ülkede tecavüzcüsünü sonradan sevememiş, ona ısınamamış hatta evlendirildiği tacavüzcü kocası tarafında başka başka adamlara satılmış kaç tane genç kız, kadın var.  Bir kaç dakika hatta bazen saatlerce Tecavüz dehşetini yaşamış olan o kıza, yaşadığı o dakikalar yetmezmiş gibi birde onun o aşağılık adamın bir ömür boynca mı o kıza tecavüz etmesi içinmi evlendiriliyor bu kızlar, bu neyi kurtarıyor namusu mu? nasıl namus bu , buna göz yuman zihniyet , buna göz yuman ahlak anlayışımı namuslu?
Devletimiz , tecavüzcüleriyle evlendirilip hayatları mahvolan genç kızlar için en azından,  türk aile ve ahlak yapısna uymayan, kötü örnek oluşturan bu diziyi (Rtük ne işe yararkı youtube kapatmakdan başka) yayından kaldırmalı,
Bu aşağlık adamlar  o genç kızlarla evlendirilip, cezalarını çekmek yerine, ödüllendirilmemeliler. CEZALARINI ÇEKMELİLER, bu gün bir kaç tane baklava çalmaya yeltenipte bunu başaramayıp yakalanan çocuklar cezalarına çekmek üzere tutuklanırlarken, tecavüzcülere bu ödül niye?
LÜTFEN bu dizileri izleyip te bunlara prim yaptırmayalım.
LÜTFEN

5 yorum:

 1. yok tatlım biz şu an muhteşem sülüman ile ilgili yaygara koparıyoruz olur mu hiç tecavüz nasılsa sıradan bir olay?!! daha dizi başlamadan yaygara koapartan halkımız malesef çok değerli toplum yargısı olan bu dizi için koparmamıştır aksine tavan yapmıştır,bu da nedir "sözde namus" tur,kendine gelince namustur,çocukları izleyipte bilinaçtına yerleşeği gelmez akıllara hatta,bilinçaltıda ne kü laa;entel dantel zırvası ,deli saçması ... ve hoşgeldin milenyum tecavüzcüleri

  YanıtlaSil
 2. evet olay bu değilmi?
  sokakta öpüşen bir çift gördüğünde bağırıp ayıplayan insanlar, soskakta adam kadını ölesiye dövünce ses çıkarmıyor izliyor mesela,
  anladığım kadarıyla ülkemizin problemi bir birini seven çiftlerin sevişmesini tü kaka, tecavüzü kader olarak görmesi

  YanıtlaSil
 3. bende bu konuyla cok anlatilicak seyleri olan birisi olarak sunu söyliye bilirim: bizim milletimiz namusu bacak arasinda aramaya devam ettigi sürece, bizim ülkemiz hep gerilerde kalmaya devam edicek...yazik!

  AYSEN

  YanıtlaSil
 4. mrb cok hossun yaa yazılarını gulerek okuyorum :)) bak ne dıcem reklamlarda bit ilacı vardı ondam alsana kesın çözüm dıyorlarr paranitti sanırım :)

  YanıtlaSil
 5. çok teşekkür ederim fotoğrafınızdan anladığım kadarıyla siz de bayağ bayağ çok hoşsunuz, yorumlar için teşekkürler

  YanıtlaSil